Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня /061/ 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net. «Гаряча лінія»: 707-62-27.
«Гаряча лінія - Анти грип»: /061/ 283-17-07; 283-17-29

Вхід для користувачів

Швидкі посилання


Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309

ZOKC

 

14 жовтня - День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України (11/10/2012)

Шановні колеги!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України!

Випробування XXI століття, екологічні проблеми, виникнення нових небезпечних інфекційних захворювань, наслідки соціально-небезпечних хвороб ставлять на перше місце вагомість повсякденної праці тих, хто займається їх вирішенням.

Оптимізм, віра в свої сили і високе призначення, благородні цілі щодо збереження життя людей і покращення їх здоров'я та навколишнього середовища на всіх етапах історії санітарно- епідеміологічної служби були вагомим фактором для впевненості у кращому майбутньому.

Великої пошани заслуговує Ваша самовіддана і така важлива для людей праця, яка спрямована на профілактику захворювань, створення сприятливого епідеміологічного клімату в Запорізькій області. Незважаючи на чималі труднощі в реформуванні санепідслужби країни, Ви щодня контролюєте питання профілактики інфекційних хвороб, професійних захворювань, дбаєте про безпеку середовища проживання. Ваша робота, своєчасне проведення профілактичних та протиепідемічних заходів дає змогу зберегти здоров?я дуже багатьох жителів нашого прекрасного регіону.

Ваш високий професіоналізм, багатий досвід та глибокі знання поєднуються з загостреним почуттям відповідальності за здоров?я людей, утвердженням здорового способу життя.

Сьогодні спеціалісти санепідслужби області nпродовжують високо нести професійне звання санітарного лікаря. Переконаний, що Ваша фахова компетентність, високий професіоналізм, життєва енергія, відданість своїй справі та відповідальне ставлення до неї і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки Запорізької області, основою для успішного виконання перспективних завдань державної санітарно-епідеміологічної служби.

Дорогі друзі! Я щиро дякую Вам за самовіддану працю. Нехай Вам завжди посміхається доля, життя дарує спокій та добробут, а робота приносить лише радість та задоволення! Бажаю Вам, шановні колеги, міцного здоров?я, миру, добра і благополуччя! Нових успіхів у професійній діяльності! Щастя, добробуту і злагоди Вашим родинам! Нехай вдячністю людською буде позначений Ваш шлях! Будьте щасливі!

Зі святом Вас!

Анатолій Іванович Севальнєв,

начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області,

головний державний санітарний лікар Запорізької області,

Заслужений лікар України

11/10/2012


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Прес-службаІсторіяЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC