Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня /061/ 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net. «Гаряча лінія»: 707-62-27.
«Гаряча лінія - Анти грип»: /061/ 283-17-07; 283-17-29

Вхід для користувачів

Швидкі посилання


Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309

ZOKC

 

З Днем Перемоги! (08/05/2013)

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу, діти війни! Сердечно вітаю Вас з всенародним святом - Днем Перемоги - 68-ю річницею Великої Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Щороку свято 9 травня служитиме нам нагадуванням - немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу та братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв та на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом - приклад патріотизму для нащадків.

Сьогодні ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини та бажання бачити її заможною та квітучою.

Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні ми можемо виховувати дітей, працювати на своїй землі та посміхатися сонцю.

Свята пам'ять про Велику Вітчизняну війну назавжди залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці та вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни. Для нас, нащадків та спадкоємців солдатів Великої Перемоги, найвищим законом буття є вірність їх священній справі та нетлінній пам’яті, довічна синівська пошана і повага.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, трудівники тилу, діти війни, щиро бажаю Вам міцного здоров’я та довгих років активного життя, щастя і радості, родинного затишку та добробуту! Мирного неба Вам та Вашим родинам, оптимізму та непохитної віри в те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком! F_Pobeda

Нехай всіх нас зігріває незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього рідної землі!

Зі святом Вас, з Днем Перемоги!

 

З повагою Анатолій Севальнєв,

начальник Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області, головний державний санітарний лікар Запорізької області, Заслужений лікар України 

08/05/2013


Архів по роках: 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Прес-службаІсторіяЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC