Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня /061/ 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net. «Гаряча лінія»: 707-62-27.
«Гаряча лінія - Анти грип»: /061/ 283-17-07; 283-17-29

Вхід для користувачів

Швидкі посилання


Урядова «гаряча лінія» 0-800-507-309

ZOKC

 

Документи

До уваги суб’єктів господарювання! (27,5 КБ)

Шановні підприємці!

Відповідно до рекомендацій проектної ініціативи Запорізької облдержадміністрації «ПОКРАЩЕННЯ ДОЗВІЛЬНИХ ПОСЛУГ НА ТЕРИТОРІЇ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ», яка впроваджується в рамках проекту PRISM, проводиться дослідження якості надання дозвільних послуг, прозорості і зручності роботи дозвільного органу «Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області», доступності інформації та дотримання законодавства про дозвільну систему. Частиною дослідження є опитування безпосередніх споживачів дозвільних послуг за допомогою цієї анкети.

Метою опитування є отримання інформації, яка допоможе покращити ефективність роботи дозвільного органу «Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області». Результати опитування будуть використані виключно з метою підвищення якості надання дозвільних та адміністративних послуг та напрацювання та впровадження заходів щодо вдосконалення системи надання дозвільних послуг на території Запорізької області.

При роботі з анкетою уважно ознайомтесь із запитанням, з варіантами відповідей, оберіть відповідні варіанти із запропонованого переліку або вкажіть свій (якщо це передбачено анкетою).

Надсилайте заповнену анкету на електронну адресу управління адміністративних послуг Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області expert.guzp@ukr.net або у інший, зручний для Вас спосіб. Заздалегідь вдячні за співпрацю!

завантажити анкету 1 (58 КБ)

завантажити анкету 2 (35КБ)

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 №1067-р "Про затвердження переліку платних адміністративних послуг, які надаються Державною санітарно-епідеміологічною службою та установами і закладами, що належать до сфери її управління" (95Кб)

Інформація для підприємців по проведенню попереднього санітарно-епідеміологічного контролю вантажів та оформленню товаросупровідної документації (34Кб)

Новини щодо надання адміністративних послуг

Згідно нових регламентів надання дозвільних документів термін підготовки висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи скоротився до 10 робочих днів. Для створення зручних умов для суб’єктів господарювання та з метою оперативної підготовки пакету документів для проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи або експлуатаційоного дозволу з 25.03.2013 впроваджено наступний порядок.

Суб’єкти господарювання можуть подати заяви за місцем провадження господарської діяльності

- до територіальних управлінь держсанепідслужби у Запорізькій області для проведення позапланового санітарно-епідеміологічного обстеження об’єкту з метою встановлення відповідності санітарним нормам;

- до територіальних підрозділів ДУ «Запорізький обласний лаборатоний центр ДСЕСУ» для проведення лабораторних досліджень для потреб державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Підготовку дозвільних документів здійснює Головне управління Держсанепідслужби у Запорізькій області.

Адреси відокремлених структурних підрозділів Головного управління Держсанепідслужби у Запорізькій області (71КБ)

Адреси відокремлених структурних підрозділів ДУ «Запорізький обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби України» (72КБ)

Прес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC