Державна установа "Запорізький обласний лабораторний центр
Міністерства охорони здоров'я України"

Приймальня (061) 283-17-00, e-mail: zpoblses@ukr.net

Вхід для користувачів

Швидкі посилання 

Тестування на COVID-19

Порядок тестування на гостру респіраторну

хворобу COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР)

Державна установа «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України» у відповідності до статутних повноважень проводить дослідження з якісного виявлення РНК вірусу Covid-19 у біологічному матеріалі із застосуванням методу полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР),  в тому числі для осіб у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території.

Порядок  відносин між Державною установою «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охороно здоров`я України» (далі - Виконавець)  та юридичною або фізичною особою (далі - Замовник)  щодо надання послуги з проведення забору біологічного матеріалу та тестування на COVID-19 методом ПЛР визначено наступний.

Прийом Замовників здійснюється за адресою – м. Запоріжжя, вул. Рекордна, 27, тел. 283-17-42, 283-17-49, електронна пошта expert.guzp@ukr.net.

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 9:00 до 16:42, перерва 12:00-13:00.

Послуги на проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР  надається Виконавцем на договірній основі. Вартість послуги визначається  тарифами (прейскурантами) на платні послуги, затвердженими наказами ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров`я України». Загальна вартість послуги: 574 грн 14 коп.

У відповідності до мети Замовник надає один з варіантів заповненої Заяви на проведення тестування на COVID-19 методом ПЛР у зручний спосіб (особисто за умови дотримання необхідних протиепідемічних заходів, поштою або на електронну адресу). В разі необхідності під час заповнення Заяви спеціалісти Виконавця надають необхідну консультативну допомогу щодо компетенції Виконавця.

Виконавець готує та надає Замовнику для оплати рахунок-фактуру. Фактом оплати замовлених послуг Замовник засвідчує свою згоду з обсягом, строками, вартістю послуг та іншими умовами публічного договору, відповідно до частини 2 статті 642 Цивільного кодексу України. Моментом оплати послуг за цим договором є момент надходження коштів на поточний рахунок Виконавця або момент надання Замовником підтверджуючого документу про те, що відповідна сума грошей була ним сплачена на адресу Виконавця. Виконання послуги проводиться у разі 100% передоплати.

За результатами наданих послуг Виконавцем та Замовником складається та підписується сторонами Акт здачи-приймання наданих послуг.

Замовник отримує результат аналізу за  формою №209-о, затвердженою наказом МОЗ України 04.01.2001р №1 «Медична документація»  у  зручний спосіб (особисто, за довіреністю, електронною поштою).

У разі отримання негативного результату аналізу Виконавець вносить дані Замовника в єдину електронну базу з подальшим оновленням в сервісі «Дій вдома».

Послугу можна оплатити на місці банківською картою за допомогою терміналу.

 Термін надання послуги – 24 години з моменту відбору клінічного матеріалу.

Зразок: 1. Заява на виїзд

              2. Заява на в'їздПрес-службаІсторіяНормативні документиЛабораторний центрДокументиЩо необхідно знатиГромадське здоров'яНаукові матеріалиПублічна інформація
Copyright © iC