ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує свою роботу та працює в штатному режимі

ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» продовжує виконувати статутні завдання у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, захисту від інфекційних хвороб та проводить лабораторні дослідження в межах сфери атестації лабораторій.

ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» здійснює моніторинг середовища життєдіяльності населення, епідеміологічноії обстановки та надає платні послуги на базі головної установи у м. Запоріжжі по вул. Рекордній, 27 та відокремлених структурних підрозділів на адміністративних територіях Запорізької області, у тому числі у тимчасово окупованих населених пунктах.

В установі створено групи хімічного, фізичного  радіаційного контролю, які здійснюють свою роботу щоденно, у тому числі у вихідні та святкові дні. Результати моніторингових досліджень оперативно публікуються на офіційному сайті oblses.zp.ua Facebook https://www.facebook.com/ДУ-Запорізький-обласний-центр-контролю-та-профілактики-хвороб-МОЗ-України-104204412218847.

Перелік лабораторних досліджень, які проводяться ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» наведений в розділі «Платні послуги» на сайті oblses.zp.ua.

Запрошуємо до співпраці!