ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СІМ’Ї

15 травня відзначається Міжнародний день сімей – свято, присвячене проблемам сім’ї та родинним зв’язкам. Сім’я – головна цінність в нашому житті.

Зараз, під час війни, багато сімей розлучила відстань. Жінкам та дітям довелось залишити своїх чоловіків, батьків, свій дім та поїхати в інші країни або в більш безпечні місця. Чоловіки, в свою чергу, пішли захищати рідну Батьківщину. Розділення з сім’єю не з власної волі – це психологічно важке випробування. Не зважаючи на це, у багатьох людей виникає бажання створити сім’ю. Чому так? Досвід Першої та Другої світових війн показує, що рівень народжуваності в післявоєнний період зростає. Бажання створити сім’ю може мати такі причини, як: біологічна потреба, бажання піклуватися про когось, бажання завести дітей. В період війни зареєструвати шлюб можна за скороченою процедурою, тобто в день подання заяви або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця (відповідно до частини 2 статті 32 Сімейного Кодексу України реєстрація проводиться з причини наявності загрози життю нареченої або нареченого з дозволу керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану).

Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

15 травня не забудьте обійняти всю свою сім’ю або якщо вони знаходяться далеко від Вас – зателефонуйте їм!