Профілактика захворювань щитовидної залози

         Щитовидна залоза – найважливіший елемент ендокринної системи, що виробляє гормони, необхідні для здійснення фізіологічних функцій організму. Ця маленька залоза контролює всі обмінні процеси в організмі, регулює активність, інтелектуальний та фізичний розвиток, терморегуляцію. Без гормонів щитовидної залози або їх нестачі неможливий розвиток жодної функціональної системи організму.

          Коли щитовидна залоза недостатньо активна та виробляє замало гормонів, що відповідають за підтримання метаболізму на оптимальному рівні, виникає захворювання – гіпотиреоз. В цьому випадку у людини з’являються такі симптоми, як депресія, порушення сну, сухість шкіри, втрата волосся, погіршення пам’яті та уваги, набряки, непереносимість холоду, підвищення рівня холестерину.

          У випадку гіпертиреозу стається майже протилежне. Щитовидна залоза виробляє забагато гормонів, тому метаболізм пришвидшується, що при несвоєчасному лікуванні може завдати серйозної шкоди організму. При цьому спостерігається нервовість, дратівливість, безсоння, непереносимість спеки, втрата ваги, прискорене серцебиття, слабкість, тремтіння в кінцівках або у всьому тілі.

          Причини захворювання щитовидної залози різноманітні, до них відносяться: спадковий фактор; неправильне харчування, несприятлива екологічна обстановка, у тому числі і радіаційна; проведення в минулому променевого лікування; інфекції (вірусні та бактеріальні); шкідливі звички; дефіцит (нижче 100 мкг в день для дорослих здорових людей) або надлишок вживання йоду; нестача в їжі вітаміну А (ретинол) та мікроелементів таких, як кобальт, мідь, цинк та ін.

          Щитовидна залоза не може працювати без достатньої кількості йоду в організмі, оскільки він є невід’ємним компонентом її гормонів. Несприятливі наслідки йодного дефіциту впливають на формування захворювання залози.

          Для масової профілактики захворювань щитовидної залози у загальнодержавному масштабі збагачують йодом основні продукти харчування, одним із таких є йодована сіль. Вживайте йодовмісні продукти харчування.

         Серед продуктів харчування найбільше йоду міститься у морепродуктах, в т.ч. в морській капусті. Біла риба, кальмари, креветки, овочі (картопля, редиска, часник, буряк, томати, спаржа, зелена цибуля, щавель, шпинат), фрукти (банани, апельсини, лимони, дині, ананаси, курага та хурма), яйця, яловичина та волоські горіхи також містять велику кількість йоду.

Намагайтеся якомога спокійніше реагувати на емоційні навантаження та потрясіння. Знайдіть свій комфортний спосіб боротьби зі стресами. Стреси є найсильнішими провокаторами захворювань щитовидної залози.

Усуньте дефіцит рухової активності: ходіть пішки, займайтеся спортом, віддайте перевагу активним видам фізичного навантаження.

Більше відпочивайте. Проводьте достатньо часу на свіжому повітрі. Однак пам’ятайте про захист шкіри від ультрафіолетового випромінювання та не переохолоджуйтесь.

Будьте уважні до зміни ваги тіла в бік зниження або збільшення та контролюйте її.

Відмовтесь від тютюнопаління, це шкідлива звичка. Речовини тютюнового диму небезпечні для здоров’я. Доведено, що у курців частіше зустрічається захворювання щитовидної залози.

Високий ризик захворіти передається у спадок, а регулярне обстеження  щитовидної залози допоможе розпочати лікування вчасно. У разі появи перших ознак порушення функції щитовидної залози слід звернутися до лікаря.

Сьогодні переважна більшість захворювань щитовидної залози може бути вилікувана, а в частині випадків – можливо запобігти захворюванню.

Своєчасне лікування і профілактика – запорука здоров’я! Бережіть своє здоров’я! Це найцінніше, що ви маєте у житті.