ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 28.05.2022

Структурними  підрозділами Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» здійснюються моніторингові дослідження якості питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах та мережах централізованого господарсько-питного водопостачання на території Запорізької області. 
      За добу 28.05.2022 досліджено   6 проб  питної води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники , а саме:
·        м. Запоріжжя   – 2 проби
·        м. Енергодар   – 1 проба
·        м. Токмак         – 1 проба
·        м. Вільнянськ   – 2 проби
Відхилень від нормативних показників не встановлено.
Продовжуємо працювати в цілодобовому щоденному режимі (в тому числі у вихідні та святкові дні) по виконанню планових та позапланових  досліджень.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ТА БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ОБЛАСТІ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПИТНУ ВОДУ ВІД ОБ’ЕКТІВ ЕКСПЛУАТАЦІЙНОГО ЦЕХУ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЗАХІДНОГО ГРУПОВОГО ВОДОВОДУ КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗА 28.05.2022

За період 27- 28.05.2022 досліджено 5 проб питної води на мікробіологічні та 6 проб на санітарно-хімічні показники , а саме:

  • м. Бердянськ  – 5 проб на санітарно-хімічні показники – без відхилень, 5 проб питної води на мікробіологічні показники за 27 травня – без відхилень.
  • Запорізька область, Мелітопольський район, с.Нове  – 1 проба на санітарно-хімічні показники за 28 травня – без відхилень.

Продовжуємо працювати в щоденному режимі (в тому числі у вихідні та святкові дні) по виконанню планових та позапланових  досліджень