Відбулася онлайн зустріч Генерального директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» зі студентами, ректоратом та фахівцями Запорізького державного медичного університету

Сьогодні 13 червня 2022р. за участі ректора Запорізького державного медичного університету Юрія Михайловича Колесника, ректорату та фахівців ЗДМУ та Департаменту охорони здоров’я ЗОДА в головному корпусі Запорізького державного медичного університету відбулася онлайн-зустріч генерального директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Тараса Тищенка, заступника генерального директора Олександра Мащака з цьогорічними випусниками медуніверситету.
Окрему увагу заслуговує участь в зазначеному заході Заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна.
Відкрив онлайн-зустріч ректор Запорізького державного медичного університету Колесник Юрій Михайлович. Він привітав студентів із закінченням навчального року та зорієнтував увагу на виступ Тараса Тищенко щодо перспектив для молодих фахівців, які відкриває проходження студентами практичної частини інтернатури та стажування на базі ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
Генеральний директор Тарас Тищенко зазначив, що Центр – достойне місце для отримання першого виробничого медичного досвіду, оскільки в Центрі створені належні робочі, соціально-побутові та фінансові умови, система безперервної медичної освіти, удосконалення професійного рівня та післядипломної освіти. В своїй презентації генеральний директор ознайомив присутніх з роботою та структурою Центру, яка поєднує в собі аспекти профілактичної медицини різних напрямків та дозволить набути високого конрукрентноспроможного професійного рівня та досвіду з гідною заробітною платою. Онлайн-зустріч відбулася в режимі активного діалогу між студентами та присутніми з вісвітленням різних питань в рамках освітньої теми даного заходу.
На завершення ректор ЗДМУ Юрій Михайлович Колесник відзначив високу ефективність засвоєння отриманих знань за роки навчання, використання та удосконалення професійних навичок і набуття майбутніми медиками найвищої професійної кваліфікації на базі ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Відділ комунікації та зав’язків з громадскістю