13 червня 2022 року  передчасно  пішов у вічність досвідчений, висококваліфікований і сумлінний колега, лікар з комунальної гігієни ЖАК ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Життєвий шлях Валерія Миколайовича став яскравим прикладом благородного служіння обраній справі, вірності своїм ідеалам та переконанням.

Майже 45 років Валерій Миколайович присвятив медицині. З 1977 року працював лікарем паразитологом, лікарем з гігієни харчування, лікарем з комунальної гігієни в установах санепідслужби та після реорганізації в установах МОЗ України в місті Запоріжжя.

До останнього часу працював лікарем з комунальної гігієни у Відокремленому підрозділі «Запорізький відділ державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»

Відданий роботі, він залишався прекрасною людиною, батьком, добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Адміністрація та всі фахівці колективу Відокремленому підрозділі «Запорізький відділ державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» висловлюють щирі співчуття рідним та близьким ЖАКА ВАЛЕРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, та розділяють їх біль через втрату рідної людини.