Моніторинговий візит щодо додержання санітарно-епідеміологічних умов в центрі прийому внутрішньо переміщених осіб та пункті формування виїзду приватного автотранспорту на тимчасово окуповані території з м. Запоріжжя.

Сьогодні 22 червня 2022 року генеральний директор ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Тарас Тищенко, завідувач відділом імунопрофілактики ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Марина Колерова, завідувач Запорізького відділу ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Володимир Хомутов відвідали з моніторинговим візитом щодо додержання санітарно-епідеміологічних умов центр прийому внутрішньо переміщених осіб та пункт формування виїзду приватного автотранспорту на тимчасово окуповані території з м.Запоріжжя.


Визначено рівень організації роботи по запобіганню завезення на територію Запорізької області інфекційних хвороб та надано рекомендації медичним працівникам, що задіяні у роботі з переміщеними особами.