Генеральний директор ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  Тарас Тищенко прийняв участь у  засіданні оперативного обласного штабу з координації оздоровчої кампанії у Запорізькій області в 2022 році.

24 червня 2022 року Департаментом соціального захисту  населення  Запорізької обласної державної адміністрації проведено  засідання оперативного обласного штабу з координації оздоровчої кампанії у Запорізькій області в 2022 році, в якому прийняли участь Генеральний директор ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  Тарас Тищенко, начальник відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Вікторія Черкасова.

Враховуючи військову агресію Російської Федерації проти України, організація оздоровлення та відпочинку дітей в Запорізькому регіоні неможлива, тому  у 2022 році оздоровчу кампанію вирішено не починати.

Проте, при покращенні ситуації, ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» готова провести всі необхідні заходи, що входять до її компетенції.