Генеральний директор ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України”, головний державний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко провів чергову щотижневу робочу нараду, визначив коло головних завдань на поточний тиждень

У нараді взяли участь заступники генерального директора: Олександр Мащак, Дмитро Макаров, завідувач Запорізького відділу ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Володимир Хомутов, керівники структурних підрозділів та завідувачи лабораторій.
Передусім очільники звітували про виконання рішень, прийнятих на попередній нараді, доповіли про санітарно-епідемічну ситуацію на території Запорізької області – стан середовища життєдіяльності та обумовлений ним стан здоров’я населення. Зроблен акцент на факторах середовища життєдіяльності населення Запорізької області в умовах воєнного часу, що створює загрозу здоров’ю, життю та працездатності людини і здоров’ю майбутніх поколінь.
Після цього присутні детально розглянули низку питань, які потребують подальших спільних рішень відносно удосконалення роботи мобільної лабораторії моніторингу довкілля, активізування питань вакцинації проти COVID-19, в тому числі обсяг та введення бустерних доз (ревакцинація). Обговорили питання покращення роботи пунктів щеплень, поліпшення виробничого контролю за якістю питної води та акцентували увагу на тому, що з 11 липня 2022 року Законом України запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища.

Наприкінці робочої наради головний державний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко усім присутнім нагадав про застосування основних індивідуальних профілактичних заходів та побажав плодотворного робочого тижня.