Оперативна робоча нарада щодо впровадження соціально-гігієнічного моніторингу в Запорізькій області

Сьогодні під керівництвом генерального директора ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Тараса Тищенка відбулась оперативна робоча нарада з керівниками структурних підрозділів Центру щодо впровадження соціально-гігієнічного моніторингу в Запорізькій області за участю заступника генерального директора Мащака О.І., заступника генерального директора Макарова Д.О. та керівників структурних підрозділів Центру.

У порядку денному цього заходу розглянута низка питань щодо впровадження соціально-гігієнічного моніторингу в Запорізькій області.

Затверджено персональний склад робочої групи за напрямками моніторингових досліджень. Розпочато формування покрокової дорожньої карти щодо впровадження моніторингу в практичну діяльність закладу.

Крім цього, за дорученням генерального директора Тараса Тищенка були обговорені шляхи налагодження практичної взаємодії, відносно надання інформаційних даних, з Головним управлінням Держпраці та КУ «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики ЗОР».

Також вирішили внести пропозиції про залучення до співпраці представників Запорізького державного медичного університету.

Відтак, за результатами заходу визначили напрямок подальшої діяльності із зазначеної теми з учасниками робочої групи та запланували проведення наступної оперативної наради.