Щотижнева робоча нарада під головуванням генерального директора ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України», головного державного санітарного лікаря Запорізької області Тараса Тищенка з фахівцями Установи.

Робочий тиждень розпочався щотижневою робочою нарадою під головуванням генерального директора ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України», головного державного санітарного лікаря Запорізької області Тараса Тищенка

У нараді взяли участь заступники генерального директора: Олександр Мащак, Дмитро Макаров; завідувач Запорізького відділу ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” – Володимир Хомутов; керівники структурних підрозділів та завідувачи лабораторій.

Генеральний директор Тарас Тищенко наголосив на основних та актуальних питаннях щодо функціонування Установи у воєнний час, а саме: цивільної оборони і евакуації, захворюваністі на холеру, правець, дифтерію, поліомієліт, ботулізм. Проте, звичайно, не могли оминути ситуацію з виконання плану рутинної імунізації. Звернув особливу увагу щодо вакцинації від COVID-19, в тому числі обсязі введення бустерних доз (ревакцинації) груп ризику.
Зроблен акцент на факторах середовища життєдіяльності населення Запорізької області в умовах воєнного часу, що створює загрозу здоров’ю, життю та працездатності людини і здоров’ю майбутніх поколінь.
За результатами наради надані відповідні доручення на поточний тиждень:

  • опрацювання питання щодо проведення тренінгів з цивільного захисту і евакуації працівників Установи;
  • проведення профілактичного ремонту автомобілю мобільної лабораторії;
  • планування та підготовка моніторингового візиту головного державного санітарного лікаря Запорізької області до пунктів щеплень м. Запоріжжя.

Наприкінці робочої наради головний державний санітарний лікар Запорізької області Тарас Тищенко усім присутнім нагадав про застосування основних індивідуальних профілактичних заходів та побажав мирного та плодотворного робочого тижня.