До уваги водоспоживачів!

Підземні води Запорізької області, які використовуються підприємствами комунального господарства для централізованого водозабезпечення і населенням для децентралізованого водопостачання, за результатами динамічних багаторічних лабораторних спостережень характеризуються як високомінералізовані, мають значний вміст заліза, марганцю та інших мікроелементів. На деяких територіях області спостерігаються значні перевищення нормативів за показником «нітрати».

Щільність приватної житлової забудови населених пунктів, дачних кооперативів, відсутність централізованої каналізації, наявність стихійних сміттєзвалищ та незахищеність водоносних горизонтів сприяє бактеріальному забрудненню підземних вод.

Тому, населення вимушене масово використовувати в побуті фільтри для доочистки питної води з підземних джерел водопостачання.

Багаторічний досвід роботи висококваліфікованих спеціалістів ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» у сфері контролю за якістю питної води, якою забезпечується населення Запорізької області, наявність сучасного лабораторного обладнання, проведення своєчасних лабораторних досліджень якості питної води, в т.ч. і після водопідготовки (фільтри) дозволять уникнути ризиків захворювання на інфекційні хвороби з водним фактором передачі, а також неінфекційні захворювання, які можуть бути пов’язані з вживанням питної води з високим вмістом нітратів та інших макро- і мікроелементів.

Для збереження Вашого здоров’я, ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» запрошує водокористувачів для проведення лабораторного контролю якості та безпечності води, яку Ви споживаєте.

Звертайтеся до нас за телефоном: (061)224-06-87