Щотижнева робоча нарада під головуванням генерального директора ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України» Тараса Тищенка

Триває останній липневий тиждень активної праці колективу ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України», ефективність діяльності якого – запорука забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Запорізької області під час війни.
Але саме сьогодні щотижнева робоча нарада під головуванням генерального директора ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України» Тараса Тищенка почалася з привітання завідуючого Відокремленого підрозділу Пологівського відділення ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України» Анатолія Груби з нагородженням відзнакою Ради національної безпеки України III ступеня за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпеченні оптимальних умов життя населення Пологівського району.
У порядку денному цього заходу розглянули низку питань щодо соціально-гігієнічного моніторингу в Запорізькій області, а саме: планові моніторингові дослідження атмосферного повітря на території Запорізької області і м. Запоріжжя, перевищення максимально-разових гранично-допустимих концентрацій в атмосферному повітрі.

Тарас Тищенко звернув особливу увагу на основних та актуальних питаннях щодо захворюваності на холеру, правець, дифтерію, поліомієліт, ботулізм, виконання плану рутинної імунізації, темпах вакцинації від COVID-19 в Запорізькій області, в тому числі обсязі введення бустерних доз (ревакцинації) груп ризику.

Наприкінці робочої наради Тарас Тищенко подякував усім присутнім за продуктивну роботу в Установі у воєнний час, нагадав про застосування основних індивідуальних профілактичних заходів та побажав мирного та плодотворного робочого тижня!