Координаційно-установча зустріч ВООЗ

09-10.08.2022 в м. Львові відбулась координаційно-установча зустріч ВООЗ, ЦГЗ та фахівців відділів імунізації регіональних ОЦКПХ за участю представників ВООЗ (5 осіб), МОЗ (6 осіб), відділів імунізації обласних ЦКПХ (50 осіб).

У заході прийняли участь: завідувачка відділу імунопрофілактики Марина Колерова та лікар-епідеміолог відділу імунопрофілактики Тетяна Полякова ДУ “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України”.

Були представлені функції і компетенції, необхідні на національному та субрегіональному (обласному) рівнях, обговорили поточну ситуацію та наступні кроки щодо розвитку цих функцій як складових повноважень відділів імунізації, ознайомились з глобальним та регіональним планами з питань імунізації до 2030 року (проектами) та внесли пропозиції до цих планів.

Також обговорили поточну ситуацію з рутинною вакцинацією та проти COVID-19 на глобальному та национальному рівнях.

Всі пропозиції, які надавались представниками ОЦКПХ, в т. ч. представниками Запорізького обласного центру ПКХ, до вищезазначених документів, а також взагалі з питань покращання організації роботи з імунопрофілактики, враховані та долучені для розглядання на рівні Міністерства охорони здоров’я та Центра громадського здоров’я.