ПРИВІТАННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ “ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МОЗ УКРАЇНИ” ТАРАСА ТИЩЕНКА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні Колеги та Друзі !

Вітаю Вас з найголовнішим святом кожного громадянина – Днем Незалежності України !

Верховна рада УРСР 24 серпня 1991 року ухвалила Акт проголошення незалежності України. Цей момент вважається значущою і відправною точкою в історії відродження нашої держави, а також здобуття Україною свободи і незалежності.

В 31 річницю проголошення незалежності ми особливо серйозно відчуваємо ціну самостійності та свободи. На жаль, цього року ми відзначаємо державне свято під звуки сирен та вибухів снарядів. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора, ми і досі змушені, як і багато попередніх поколінь українців, відстоювати нашу незалежність зі зброєю в руках. Нас не можна поневолити чи зламати. І разом – ми, дійсно, сила: чи то в боротьбі з інфекціями та епідеміями, чи то в медичних операційних залах, чи то на полі бою !

Наша незалежність реалізована, а не формальна – це успішна Українська Держава. І ми робимо усе, що можемо, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність, за те, щоб Україна жила і процвітала ! Лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо !

Щиро Вітаю Вас із Днем Незалежності України !

Це свято передає дух патріотизму та гордості за націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни. З усього серця зичу Вам та Вашим рідним Миру, Міцного здоров’я, Добра, Щастя, Достатку, Щедрої долі та подальших Перемог в усіх справах ! 💛💙

Слава Україні ! Героям Слава !

З повагою,

Генеральний директор

ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Тарас Тищенко

9Ви та ще 8

9Ви та ще 8