“День фахівця”

Поточний тиждень відзначився важливою подією – проведенням «Дня фахівця» для працівників закладу на базі Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

Цей захід був створений, щоб нагадати та підкресли працівникам Установи про важливість їх професії, удосконалити їх професійну базу та висвітлити присутнім фаховий матеріал з нововведеннями або змінами окремо по відділам та лабораторія.

«День фахівця» пройшов у формі жвавої дискусії, досить активно, на високому позитивно-емоційному рівні, з залученням фахівців з підготовленими та презентованими докладами зі слайдами.

Доповіді представили:

  • Лікар з радіаційної гігієни радіологічної лабораторії, к.м.н – Костенецький М.І. на тему: «Радон навколо нас: проблема та шляхи її вирішення».
  • Лікар з комунальної гігієни відділу організації та забезпечення лабораторних досліджень – Колеров О.І. на тему: «Зміни до ДсанПін2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» та впровадження в дію Наказу МОЗ від 22.04.2022Р. №683 «Про затвердження Державних санітарних норм і правил «Показники безпечності та окремі показники якості питної води в умовах воєнного стану та надзвичайних ситуаціях іншого характеру».
  • Лікар з гігієни дітей та підлітків відділу епідеміологічного нагляду(спастереження) та профілактики неінфекційних захворювань Кирилова Н.М. на тему: «Оцінка факторів навколишнього середовища в навчально-виховних закладах при проведенні моніторингових візитів (участь у комісійних обстеженнях) з питання підготовки до нового навчального року».
  • Завідувач санітарно – гігієнічної лабораторії відділу дослідження фізичних та хімічних факторів Авдєєва Н.В.та провідний інженер з метрології Дудник Т.Г. на тему: «Актуалізація нормативної бази. Стандартні операційні процедури та вимоги до них».
  • Завідувач токсикологічної лабораторії відділу дослідження фізичних та хімічних факторів Кучерук І.В. на тему: « Актуалізація нормативної бази. Стандартні операційні процедури та вимоги до них».
  • Завідувач лабораторії електромагнітних полів та інших фізичних факторів відділу дослідження фізичних та хімічних факторів
    Нурієва О.Ф. на тему: «Актуальні питання, щодо використання національних стандартів та методик для інструментальних досліджень та аналізу рівнів ЕМВ та інших фізичних факторів».
    Наприкінці присутні висловили ставлення до своєї професії та захоплення діяльністю у ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» відзначивши, що займаються наразі важливою справою та сподіваються, що результати дискусій матимуть надалі удосконалене професійне практичне втілення.