Щотижнева нарада

Сьогодні Генеральний директор ДУ «ЗОЦКПХ МОЗ України» Тарас Тищенко провів нараду з керівниками відділів та лабораторій.


До наради долучилися заступник генерального директора Олександр Мащак, заступник генерального директора Дмитро Макаров, головний бухгалтер Оксана Шилкіна.
На порядку денному основна тема: дії у разі аварії на ЗАЕС, стан радіаційного фону, алгоритм спільних дій щодо реагування у надзвичайних ситуаціях. Детальніше у пам’ятці.
Тарас Тищенко наголосив, що заклад у воєнний час переведено у режим посиленої готовності. У разі радіаційної загрози мобільними бригадами моніторингу буде проведено відбір проб. Наразі радіаційний фон в області під пильним контролем та у нормі, без відхилень. Спеціалісти забезпечені усіма необхідними засобами захисту та готові до надзвичайної ситуації.


Під час наради присутні обговорили про стан атмосферного повітря у м. Запоріжжя та фактори перевищення нормативів вмісту забруднюючих речовин, проведення моніторингових досліджень якості питної води в м. Запоріжжя, хід вакцинації проти COVID-19, з врахуванням бустерної дози (ревакцинації) груп ризику, стан захворюваності на COVID-19 та інші питання щодо санітарно-епідемічного благополуччя населення області.


Нарада пройшла в конструктивному руслі. За результатами заходу Генеральний директор Тарас Тищенко надав присутнім ряд доручень та побажав мирного та плідного тижня.


Працюємо інтенсивно надалі зосереджуючись на ключових питаннях.