Зустріч генерального директора ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Тараса Тищенко з литовським медіа LITHUANIAN NATIONAL TELEVISION AND RADIO MEDIA

Країна — у стані війни, інформація — один із засобів на шляху до Перемоги.

Державна установа «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» з задоволенням приймає міжнародних гостей.

Сьогодні генеральний директор Центру Тарас Тищенко мав зустріч з литовським медіа LITHUANIAN NATIONAL TELEVISION AND RADIO MEDIA. 🇱🇹

Поговорили про роботу закладу в умовах воєнного часу, надзвичайну ситуацію, пов’язаної з Запорізькой АЕС, про види та наслідки впливу радіації на людину: детерміністичні (які виникають безпосередньо після отримання певної великої дози опромінення) та стохастичні (які можуть виникнути продовж життя людини при невеликих дозах опромінення), про йодну профілактику при викиді радіоактивного йоду в атмосферу.

Тарас Тищенко окремо звернув увагу, що у разі радіаційної загрози мобільними бригадами моніторингу буде проведено відбір проб. Спеціалісти закладу забезпечені усіма необхідними засобами захисту та готові до надзвичайної ситуації.

Литовські інтерв’юери відвідали радіологічну та мобільну лабораторію моніторингу довкілля, поспілкувалися з фахівцями щодо здійснення досліджень радіаційного фону та побачили наочно роботу фахівців при проведенні планових моніторингових досліджень.

Спілкування було цікавим та корисним. Тарас Тищенко подякував литовському медіа за інформаційну підтримку.

У всіх нас одна ціль – Перемога! 🇺🇦