ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА

Сьогодні 26 вересня 2022 року Генеральний директор ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України» Тарас Тищенко взяв участь у щотижневій робочій нараді з питань підсумовування минулого тижня та обговорення і напрацювання спільних планів та дій на найближчий час.

Були присутні заступники генерального директора Олександр Мащак і Дмитро Макаров, завідувач Запорізького відділу ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ України” Володимир Хомутов, головний бухгалтер Оксана Шилкіна, завідувач відділу імунопрофілактики Марина Колерова, завідувачи відділів та лабораторій Центру.

Під час зустрічі обговорювались ключові питання:

– збільшення випадків тестування на COVID-19, зокрема категорія – медпрацівники;

– про хід вакцинації проти COVID-19, з врахуванням бустерної дози (ревакцинації) груп ризику, окремо наявність вакцин проти COVID-19 у Центрах ПМСД м. Запоріжжя та області;

– захворювання на поліомієліт;

– захворювання населення на Грип, ГРВІ та профілактики загострення найпоширеніших захворювань;

– стан атмосферного повітря у м. Запоріжжя та фактори перевищення нормативів вмісту забруднюючих речовин, проведення моніторингових досліджень якості питної води;

– розв’язання проблемних питань закладу з підготовки до осінньо-зимового опалювального періоду.

Тарас Тищенко подякував усім за напружену діяльність в останній непростий час. Надав поради та відповідні доручення з нагальних питань фахівцям Центру.

Побажав присутнім мирного та плідного робочого тижня !