Що корисно знати про індустрію краси

Краса – це те, що люди намагаються зберегти та удосконалити віками.

За даними Вікіпедії краса – абстрактна властивість речі, ідеї, місця чи живої істоти, зокрема людини, що приносить відчуття приємності, яке відповідає задоволенню. Краса є неодмінною складовою сприйняття світу людиною.

В наш час є багато салонів краси, перукарень, чи кабінетів манікюру та педикюру, косметологічних кабінетів, які надають найвибагливішим клієнтам різноманітний набір процедур для збереження та покращення стану шкіри, волосся, нігтів, а також запропонують нанесення перманентного макіяжу.

Та чи завжди ці процедури є безпечними?

Перш за все, при здійснені попереднього запису на процедури, чи при отриманні консультації у спеціалістів, поцікавтеся:

  • якими фахівцями здійснюються процедури, яку вони мають освіту?
  • які матеріали будуть використовуватися, чи мають вони документи, що підтверджують їх якість та безпечність до використання?
  • яку обробку проходять інструменти багаторазового використання?

Нажаль, багато майстрів, що працюють у б’юті індустрії, невідповідально відносяться до цих питань і можуть занижувати вартість своїх послуг за рахунок використання неперевірених матеріалів та інструментів, а також не здійснюють контроль якості дезінфекції того інструментарію, з яким вони працюють, попри те, що у світі безліч хвороб передаються контактним способом.

ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» має достатню лабораторну базу, висококваліфікованих фахівців та працює за затвердженими МОЗ України методиками для здійснення якісного контролю стерильності інструментарію.

За детальною інформацією пропонуємо звертатись до відділу організації та забезпечення лабораторних досліджень та за телефонами (061)702 34 45, (061)702 35 08.

І пам’ятайте слова гарної і мудрої жінки Софі Лорен: «Ніщо не робить жінку більш красивою, ніж віра в те, що вона красива».