2 ЖОВТНЯ – ПРОФЕСІЙНЕ МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Освітяни України — незламні, стійкі та нескорені. В умовах війни, у цих складних реаліях вони не лише забезпечують навчальний процес, а й активно допомагають країні на шляху до Перемоги.

Вчитель, викладач — люди однієї з найшляхетніших професій. Вони сформували не одне покоління Нобелівських лауреатів, геніїв свого часу. Люди витримці та моральній стійкості.

Педагоги-медики — це окрема ланка царині викладання. Пам’ять про видатного лікаря і педагога М.І. Пирогова нас і досі повертає до Пироговських читань, які є зібранням лікарів, педагогів-медиків для обговорення наукових і практичних питань. Справа викладача та геніального професора, академіка О.М. Марзєєва реалізується в щорічних Марзєєвських читаннях.

Педагоги навчають, мотивують, культивують найкращі риси характеру, відшукують талант та розвивають його, формують учня, як індивідуальну особистість.

Вітаємо Вас, Шановні педагоги!

Ми вдячні вам за якісну освіту та ваш внесок у розвиток майбутнього Запорізького краю і всієї країни! Нехай викладацька діяльність і надалі дарує натхнення для дивовижних досягнень, вдячні посмішки учнів окриляють і дають величезні сили для сміливих відкриттів. Нехай невтомні мрії ведуть до незвіданих горизонтів і приголомшливих перемог!

Бережіть себе та будьте здорові!

Разом до Перемоги!