До уваги!

Наприкінці минулого місяця в Запорізькій області зареєстрований значний зріст захворюваності на коронавірусну хворобу. Тільки за останній тиждень виявлено 1200 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, що на 38% більше за попередній тиждень. Госпіталізовано за вказаний період 153 особи. Нажаль, За вказаний період зареєстровано 6 летальних випадків.

В зв`язку із погіршенням епідемічної ситуації 29.09.2022 р. під головуванням голови Запорізької обласної військової адміністрації було проведено засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, за результатами якої було прийняте рішення:

«Керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, начальникам районних військових адміністрацій, сільським, селищним, міським головам, територіальним органам міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, суб’єктам господарювання, незалежно від форми власності, в межах компетенції забезпечити безумовне виконання вимог, визначених законами України та іншими нормативно-правовими актами, протокольними рішеннями регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, які регламентують виконання заходів щодо запобігання поширенню СОVID-19, зокрема, постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), зокрема щодо заборони перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:

– в громадських будинках і спорудах (у тому числі захисних спорудах цивільного захисту (сховищах, укриттях), місцях тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб), громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Термін виконання: на період карантину.

Прохання до населення Запорізької області з розумінням і відповідальністю віднестись до вищезазначених обмежень, і зберегти власне здоров’я та своїх близьких шляхом дотримання маскового режиму та своєчасного проведення вакцинації. Тим більш, що в лікувально-профілактичних закладах є достатня кількість вакцини, а вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби на COVID-19 і рятує життя.