ЩОДО 62-Ї ОБЛАСНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

26 жовтня 2022 року на базі Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” відбулась 62-ої обласна науково-практична конференція «Моніторинг, аналіз та оцінки ризиків стану здоров’я населення Запорізької області».

Серед доповідачів і учасників професійно досвідчені фахівці, фахівці з науковою ступіню у галузі медичних наук Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, доценти, кандидати медичних наук Запорізького державного медичного університету.

Генеральний директор Установи Тарас Тищенко щиро дякує всім організаторам і учасникам конференції за участь у роботі, цікаві доповіді, плідну співпрацю, обмін професійним досвідом і радість людського спілкування і бажає всіляких успіхів і подальших наукових звершень та сподівається на подальшу співпрацю !
Додаємо до публікації для ознайомлення Програму і Збірник тезів 62-ої обласної науково-практичної конференції «Моніторинг, аналіз та оцінки ризиків стану здоров’я населення Запорізької області» та Збірник тез доповідей.