ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

Державна установа «Запорізький центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє, що незважаючи на просвітницьку, роз’яснювальну роботу щодо відсутності у Запорізькій області їстівних дикорослих грибів, мешканці продовжують збирати дикорослі гриби у посадках поблизу міста.

Так, в жовтні 2022 року в Запорізькій області, було зареєстровано 2 випадки отруєння дикорослими грибами. В ході проведення епідеміологічного розслідування випадків було встановлено, що отруєння спричинило вживання в їжу грибів сироїжків та страв з них, зібраних в посадці біля смт Кушугум. Лише завдяки своєчасному зверненню до лікувальних установ та надання лікарями кваліфікованої медичної допомоги постраждалим летальних випадків не було.

Щоб уникнути отруєння грибами фахівці нашої установи рекомендують не нехтувати елементарними правилами профілактики:

–  не купувати свіжі чи сушені гриби у місцях стихійної торгівлі та не купувати грибні консерви у банках із закатаними кришками, приготовлені в домашніх умовах;

– не збирати дикорослі гриби поряд із трасами, автомобільними шляхами, звалищами, лісосмугами, посадками;

– не збирати дуже молоді або дуже старі, перезрілі гриби, в яких не чітко виражені зовнішні ознаки;

–  не вживати умовно-їстівні гриби зі спиртними напоями – це може спричинити реакцію алкоголю та токсинів, що входять до складу грибів, посилити їх дію та спричинити сильне отруєння.

В Запорізькому регіоні ростуть  тільки умовно-їстівні гриби. Рекомендуємо відмовитися від вживання в їжу дикорослих грибів, особливо дітям до 12 років, вагітним жінкам, особам із ослабленим здоров’ям та літнім людям. Краще вживати в їжу гриби, які вирощені в промислових умовах, які проходять лабораторний контроль.

Якщо ви купуєте вже зібрані гриби в магазинах та супермаркетах, уважно розглядайте упаковку з грибами, вони не повинні бути загнили або зіпсовані. Не купуйте гриби, якщо порушена цілісність упаковки чи упаковка брудна. Також не купуйте гриби, якщо на упаковці немає етикетки, листів-вкладишів та взагалі відсутня інформація про товар.

Перші ознаки отруєння з’являються протягом 20 хвилин – 18 годин. Крім характерних порушень у роботі органів травлення може спостерігатися озноб, похолодання кінцівок, головний біль та запаморочення. При появі перших симптомів отруєння, треба НЕГАЙНО викликати швидку медичну допомогу. До приїзду швидкої допомоги слід промити хворому шлунок: для цього йому потрібно один за одним випити 6 склянок чистої кип’яченої води, а потім викликати блювоту. Потім продовжуватиме цей алгоритм доти, доки не виходитиме чиста вода, без домішок їжі.

Обов’язково збережіть залишки грибів, які вживалися. З їх допомогою лікар зможе встановити причину отруєння та правильно підібрати лікування.

Державна установа «Запорізький центр контролю та профілактики МОЗ України» вкотре звертається до мешканців області з попередженням про те, що вживання дикорослих грибів може бути дуже небезпечним для вашого здоров’я та життя!