ВІРУСОЛОГИ ВДЯЧНІ ЗА СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ЗАВДЯКИ ЗАКУПІВЛІ МОЗ УКРАЇНИ ТА СВІТОВИМ БАНКОМ

Завдяки проєктам Міністерства охорони здоров’я України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» й  «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» спільно з  Світовим банком, почавши свій старт ще у 2015 році, дозволили посилити спроможність в протистоянні хворобі, особливо в умовах повномасштабної війни.

Слід зазначити, що протягом 2020-2022 року вірусологічна лабораторія Державної установи “Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” отримала сучасне обладнання (холодильник фармацевтичний, автоклав із системою водопідготовки, станція автоматичної екстрації РНК, лабораторну морозильну камеру ультранизької температури),  комплектувальники та розхідні матеріали для нього. Це стало можливим завдяки закупівлі Міністерством охорони здоровʼя України та Світовим банком.

Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ, в особі Генерального директора Тараса Тищенка, висловлює щиру подяку Міністерству охорони здоров’я України та команді Світового банку за  дієву підтримку.

Високо цінуємо вашу велику допомогу, як під час викликів, спричинених пандемією COVID-19, так і в цей складний воєнний час для країни.

Слава Україні!