Робоча нарада з керівниками відділів та лабораторної ланки Центру

Сьогодні, 21 листопада 2022 року, відбулась чергова робоча нарада під головуванням генерального директора Тараса Тищенка з заступниками – Олександром Мащаком і Дмитром Макаровим, завідувачем Запорізького відділу ДУ “Запорізький ОЦКПХ МОЗ” Володимиром Хомутовим, головним бухгалтером Оканою Шилкіною, завідувачами відділів та лабораторій Центру.

Основними питаннями залишаються питання функціонування закладу у воєнний час:
✔️ енергозберігання та забезпечення стабільної роботи закладу у разі відсутності електропостачання; не властивого для сезону низького рівня захворюваності інфекційних та неінфекційних хвороб в м. Запоріжжя та області підконтрольній Україні; рівень вакцинації проти COVID-19, грипу, ГРВІ; постійний моніторинг факторів навколишнього середовища м. Запоріжжя, організація проведення досліджень;
✔️ питання радіаційної безпеки Запорізької області та дозиметричного контролю, а також дезінфекції під час воєнного стану.

За результатами наради Тарас Тищенко подякував усім за посилену безперервну діяльність у період дії воєнного стану. Разом опрацювали алгоритм спільних дій з нагальних питань на найближчий час. Присутні отримали відповідні завдання та доручення. Побажав всім мирного та плідного робочого тижня!
Працюємо далі.

Разом Вистоємо та Переможемо 🇺🇦