КОРИСНІ ВЛАСТИВОСТІ БУРЯКА КОРИСНА І СМАЧНА ОСІНЬ

Поговоримо про такий звичайний для нас продукт, смачний і корисний буряк.

Здорове харчування важко уявити без червоного буряка. Цей звичний для нас овоч є по-справжньому цілющим продуктом. Особливо актуальним він стає в період холодів, адже це один із небагатьох овочів, які зберігаються цілу зиму.

З «бурякової» історії :

Вирощувати буряк в якості сільськогосподарської культури стали в I-II тисячолітті до н. е. в Середземномор’ї. Спочатку в їжу вживали в основному листя цієї рослини. Зараз же ми частіше їмо коренеплоди буряка.

В чому цінність буряка?

Буряк – продукт, що містить багато корисних і потрібних нашому організму речовин. Червоний колір буряку надає бетаїн, що міститься в ньому. Ця речовина знижує в організмі рівень токсичної амінокислоти (гомоцистеїну), що таким чином зміцнює серцево-судинну систему. Примітно, що свої корисні властивості буряк зберігає як сирий, так і варений. Буряк багатий на вітаміни (С, групи В, РР та інші), йод, мідь, фосфор, бетаїн, мінеральні речовини, біофлавоноїди. За рахунок цього буряк має загальнозміцнюючу дію, поліпшує травлення й обмін речовин. Також він допомагає очистити організм від токсинів. Крім того до складу буряка входить багато клітковини, пектинів і органічних кислот. Все це робить цю рослину цінним продуктом круглий рік, щодо володіння цілющими властивостями.

Буряк ще не має своєї характерної щільної структури, але містить більше солодкого соку. Завдяки високому природному вмісту калію й нітросполук, буряк буде корисним для профілактики серцево-судинних захворювань і нормалізації тиску. Червоний пігмент буряків — беталаїн — має протизапальну, антиоксидантну дію, надає позитивний ефект при метаболічних і шлунково-кишкових захворюваннях.

Регулярне вживання буряка чинить антиоксидантну дію. До того ж червоний буряк багатий на залізом, тому він має хороші кровотворні властивості. Його часто рекомендують при анемії і станами, пов’язаними зі зниженою міцністю стінок кровоносних судин. Завдяки вмісту йоду сік червоного буряка допомагає у лікуванні хвороб щитовидної залози. А ще він допомагає відновити і підвищити імунітет. На жаль, п’ють буряковий сік рідко, бо він несмачний. Проте його можна змішувати з іншими соками, наприклад, морквяним.

У буряка теж є протипоказання:

Свіжий буряк треба обережно вживати гіпотонікам, тому що він знижує кров’яний тиск, людям, страждаючим хворобами нирок і сечового міхура, тим, у кого є гастрит з підвищеною кислотністю.

Буряк — продукт корисний в споживанні та легкий в приготуванні.

Смакуйте і будьте здорові !