Моніторинг питної води в Запорізькій області

За останній час ширяться чутки про негативний вплив при відключенні електрики на водопостачанні та водній безпеці в м. Запоріжжі та області.

Ці чутки не мають підтвердження‼️

📢 Інформуємо Вас що ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» працює в щоденному посиленому режимі (в тому числі у вихідні дні). Здійснюються постійні моніторингові дослідження якості питної води у місцях водозаборів, на водопровідних спорудах та мережах централізованого господарсько-питного водопостачання на підконтрольній території Запорізької області.

За останні три тижня структурними підрозділами Центру досліджено 102 проби питної води на мікробіологічні та 78 проб на санітарно-хімічні показники. Відхилень від нормативних показників не встановлено.

Якість води НЕ ПОГІРШИЛАСЯ‼️ Питна вода на підконтрольній території Запорізької області за мікробіологічними та санітарно-хімічними пок азниками залишається безпечною та придатною до споживання.

Продовжуємо працювати в щоденному режимі (в тому числі у вихідні дні) з виконання планових та позапланових досліджень питної води.

Разом рухаємося до Перемоги!
Працюємо. Вистоїмо. Переможемо 🇺🇦