ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НАВЧАННІ

Нещодавно, фахівці ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» взяли участь у проведенні дводенного навчання органів управління центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо відпрацювання заходів реагування у разі застосування зброї масового ураження.

👉 Захід проводився на базі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. В ході навчання між учасниками було розподілено функції та задачі, відпрацьовано алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій військового характеру, в тому числі застосування зброї масового ураження, в тому числі ядерної, хімічної та біологічної.

👉 За результатами навчання визначені основні завдання щодо організації своєчасного та якісного проведення лабораторно-інструментальних досліджень, удосконалення дій та навичок органів управління та сил цивільного захисту Центру, забезпечення персоналу установи засобами індивідуального захисту, створення резерву паливно-мастильних матеріалів, хімічних реагентів, діагностики, поживних середовищ, тощо.

Працюємо. Вистоємо. Переможемо! 🇺🇦