УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ

15-16 грудня 2022 року в м. Ужгород в рамках впровадження проекту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), відбувся ПО.

Від Державної установи “Запорізький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” у тренінгу приймала участь завідувач відділу імунопрофілактики Марина Колерова.

🔳На тренінгу обговорили теоретичні та практичні компоненти досвіду впровадження інфекційного контролю (ІК) при організації та проведенні вакцинації від COVID-19 в пунктах вакцинації, розташованих в закладах охорони здоров’я, центрах масової вакцинації населення та при виїзних вакцинальних сесіях, сучасні тенденції розвитку епідемічного процесу COVID-19.

🔳 Ознайомились з міжнародними та національними підходами щодо впровадження заходів з ІК, навели та проаналізували приклади застосування заходів ІК на практиці в регіонах.

🔳 Навчилися основам оцінки заходів з інфекційного контролю в пунктах вакцинації населення від COVID-19, розташованих в закладах охорони здоров’я, в центрах масової вакцинації населення, а також при проведенні виїзних вакцинальних сесій мобільними бригадами.

🔳 Учасники отримали інформацію та поділились досвідом регіонів щодо попередження розповсюдження COVID-19 в місцях проведення вакцинації, організації та застосовувані інженерних заходів ІК, застосовуванні засобів індивідуального захисту, проведенні дезінфекційних заходів та поводження з медичними відходами.