ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

На ранок нового грудневого робочого тижня накопилося чимало питань, які очікують обговорення та вирішень.

✍️ Оперативну робочу нараду відкрив генеральний директор Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб Тарас Тищенко з промовою щодо результатів діяльності закладу на минулому тижні, акцентував та чітко позначив шляхи з реалізації планів на теперішньому.

В заході взяли участь: заступник генерального директора з дослідження біологічних факторів Олександр Мащак, заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю лабораторних досліджень Ольга Гаврікова, заступник генерального директора з дослідження фізичних і хімічних факторів Дмитро Макаров, завідувач Запорізького відділу – Володимира Хомутов, завідувачи відділів та лабораторій Центру.

Особливу увагу учасники заходу приділили питанням епідситуації та профілактики з інфекційної й неінфекційної захворюваності, моніторинговим дослідженням, стану імунопрофілактики в м. Запоріжжя й області та медіа зацікавленості з питань вакцинації; щодо готовності лабораторій ДУ “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” до акредитації; підвищенню ефективності менеджменту якості лабораторних досліджень; розв’язанню питань з договірної роботи на кінець 2022 року та планам на початок 2023 рік.

🤝 За результатами наради Тарас Тищенко подякував усім за посилену цілодобову безперервну діяльність у період дії воєнного часу. Присутні отримали відповідні завдання та доручення. Побажав всім мирного та плідного робочого тижня!

Працюємо та крокуємо до Перемоги! 🇺🇦

Разом Вистоїмо та Переможемо! 🇺🇦