ТРЕНІНГ ІЗ ЗАВІДУВАЧАМИ ТА ФАХІВЦЯМИ МЕДИЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

Сьогодні, 23 грудня 2022 року заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю лабораторних досліджень Державної установи “Запорізького ОЦКПХ МОЗ України” Ольга Гаврікова провела тренінг із завідувачами та фахівцями медичних лабораторій за результатами вебінару Центру громадського здоров’я МОЗ України, який відбувся 20 грудня 2022 року. На тренінгу було обговорено практичні аспекти використання автоматизованого інструменту SLIPTA для внутрішнього аудиту системи якості в медичних лабораторіях Установи.

Мета заходу – прктичне використання набутої під час вебінару інформації та розбудова потенціалу медичних лабораторій в процесі підготовки до акредитації на відповідність ДСТУ EN ISO 15189:2915.

З залученими фахівцями обговорили порядок внутрішнього аудиту, а також низку пов’язаних з ним організаційних та матеріально-технічних питань.

За результатами тренінгу заступник генерального директора із впровадження системи управління якістю лабораторних досліджень Центру Ольга Гаврікова дала відповідні доручення.