Генеральний директор Тарас Тищенко привітав колектив Державної установи “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” з наступаючим Новим роком!

Сьогодні, 29 грудня генеральний директор Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Тарас Тищенко привітав весь колектив з наступаючим 2023 роком!
Зранку генеральний директор Центру відвідав з робочим святковим візитом м. Вільнянськ та привітав незламний колектив Запорізького відділу з її керівником – Наталью Синіцину з наступаючим новорічним святом.
Завітав до Запорізького міського відділу Центру й зі святковою промовою подякував завідуючого – Володимира Хомутова Володимира Олександровича й весь колектив за стійкість і відмінний професіоналізм в роботі протягом 2022 року.
В актовому залі закладу Тарас Тищенко привітав колектив Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України за злагоджену роботу в час війни та за надання фахових якісних результатів протягом минаючого року. Відмітив досягнення та торкнувся питань реалізації стратегічних планів Центру у 2023 році.
Виступаючи з промовою очільник відмітив, що Запорізький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України повинен в наступному році стати ще й Центром професійного розвитку медичних кадрів. Сьогодні наш заклад успішно поєднує і практику, і науку в співпраці з Запорізьким державним медичним університетом, а також має історично цінне санітарно-епідемічне надбання, як для Запорізького регіону, так і для нашої України. Ми працюємо та наближаємо Перемогу разом!
Долучилася до всіх привітань голова профспілкового комітету ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ Укравїни» Марина Колерова.
Тарас Тищенко побажав усім миру, міцного здоров’я, вагомих здобутків та благополуччя.
Працюємо. Вистоїмо. Переможемо.