ПЕРША В 2023 РОЦІ ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА ВІДБУЛАСЯ

Збереження та зміцнення здоров’я, профілактика та зниження показників захворюваності та смертності населення – є одними з основних пріоритетів в сфері громадського здоров’я, зокрема в Запорізькій області.

Військова агресія з боку РФ, низка незадовільних соціально-економічних чинників, які мають місце сьогодні, зумовлюють тенденцію до погіршення стану психічного здоров’я, насамперед серед молоді, спонукають до вживання тютюнових виробів, алкогольних напоїв та наркотичних речовин», – так розпочав щотижневу робочу нараду генеральний директор Державної установи «Запорізький ОЦКПХ МОЗ» Тарас Тищенко.

Ситуація із захворюваністю на неінфекційні хвороби потребує від нас діяти заради збереження здоров’я вже сьогодні. Одним з найпростіших і найдоступніших профілактичних заходів є регулярна фізична активність. Саме профілактика основних неінфекційними захворювань: серцево-судинних, діабету, онкологічних захворювань, хронічних респіраторних хвороб – є приоритетом . Слід зазначити, що фізична активність зменшує ризик появи багатьох неінфекційних захворювань. вона корисна для підтримки здоров’я серця, мозку та всього організму людини.

Наш спільний з фахівцями підхід має мету: звернути увагу на підтримку в житті кожної людини здорового способу життя, навіть під час війни та оголосити новий професійний 2023 рік в діяльності Центра – роком промоції фізичної активності та здорового способу життя», – зазначив Тарас Тищенко.

З цього приводу генеральний директор та учасники наради застосували іміджеві мотиваційні футболки – як показник єдиної професійної Команди ДУ «Запорізький ОЦКПХ МОЗ України» в трудовій діяльності, так і в спорті і в житті!

В заході прийняли участь: заступники генерального директора Ольга Гаврікова, Олександр Мащак і Дмитро Макаров, завідувач Запорізького відділу ДУ “ЗОЦКПХ МОЗ” Володимир Хомутов, завідувачі відділів та лабораторій Центру.

Під час наради обговорили питання імунопрофілактики, захворювання на COVID-19 та грип, профілактиці грипу, гострі респіраторні вірусні інфекції, стан неінфекційної захворюваності, зокрема на ботулізм, в м. Запоріжжі та в Запорізькій області.

Крім того, окремо торкнулися питань підготовки лабораторій до акредитації; моніторингу дослідження атмосферного повітря та дозиметричного контролю.

Присутнім наголосили на необхідних заходах щодо економного використання електричної енергії.

Наприкінці були надані поради та відповідні доручення з нагальних питань фахівцям Центру та зроблені колективні фото.

Всі учасники робочої наради отримали від керівника побажання мирного неба, плідного робочого тижня та порад щодо підтримки фізичної активності та здорового способу життя!

Працюємо далі.

Разом крокуємо до Перемоги! 🇺🇦