ТЕМАТИЧНА РОБОЧА НАРАДА

Особливе місце серед пріоритетних напрямів сфери охорони здоров’я займає забезпечення профілактики неінфекційних захворювань.

З метою реалізації повноважень ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» щодо епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних хвороб під головуванням генерального директора Тараса Тищенка 05.01.2022 р. відбулася тематична робоча нарада.

Під час наради були визначено пріоритетні напрями та вектори роботи Центру з питань профілактики неінфекційних хвороб на 2023 рік, обговорено практичні аспекти реалізації планових заходів та основні активності з питань збереження здоров’я та дотримання здорового способу життя.

В ході наради прийнято рішення щодо посилення інституційної спроможності Центру шляхом створення у 2023 р. на базі відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних хвороб нового відділення промоції здорового способу життя та безпечної поведінки.

Пріоритетом у роботі Центру на наступний рік стане реалізація низки заходів у сфері громадського здоров’я, спрямованих на зменшення впливу факторів ризику для здоров’я населення, як то поширеність вживання тютюнових виробів, зниження рівня споживання алкоголю, підвищення фізичної активності, зменшення рівня поширеності вживання наркотичних засобів, зменшення рівня забруднення атмосферного повітря та повітря на робочому місці, профілактика виробничого та невиробничого травматизму тощо.

У новому році завдяки консолідованим зусиллям фахівців Центру та наших партнерів докладемо максимум зусиль для збереження здоров’я населення області! 🇺🇦