МОНІТОРИНГ ПУНКТІВ НЕЗЛАМНОСТІ

За ініціативи генерального директора ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Тараса Тищенка триває моніторинг умов перебування населення у пунктах незламності у населених пунктах Запорізької області.

Заступником генерального директора центру Дмитром Макаровим 09.01.2023 р. було проведено обстеження пункту незламності, розташованому у приміщенні Запорізької спеціалізованої школи №100 Запорізької міської ради.

✅ Пункт незламності забезпечено необхідним устаткуванням, передбаченим для комплектації пунктів незламності, в т.ч. генератором, комплектом освітлення, меблями, мережевими подовжувачами, ємностями з запасами питної та технічної води, вогнегасниками, медичними аптечками, засобами для приготування гарячих напоїв, засобами особистої гігієни тощо.

❤️ Особлива увага була приділена умовам надання першої медичної допомоги, дотриманню вимог під час санітарної обробки приміщень, умовам зберігання питної води та дотриманню протиепідемічних рекомендацій.

ℹ️ Для інформування населення є необхідні інструкції щодо дій у разі повітряної тривоги, порядку дій у разі порушення системи життєзабезпечення та алгоритму дій під час радіаційної та хімічної небезпеки.

Висловлюємо подяку керівництву пункту незламності за організацію роботи та сподіваємось на подальшу співпрацю! 🇺🇦