Щотижнева оперативна нарада

📌 Сьогодні під час щотижневої оперативної наради під керівництвом генерального директора Тараса Тищенка з заступниками, начальниками та завідувачами відділів та лабораторій Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України було зроблено особливий акцент на питаннях профілактики неінфекційних захворювань.

♦️ Минулого тижня саме за ініціативою генерального директора Центру було проведено низку виїзних нарад і робочих зустрічей.

Зокрема:

♦️Проведено робочу зустріч з директором КНП «Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги» щодо співробітництва у сфері психологічної реабілітації військовослужбовців та зміцнення психічного здоров’я та профілактики психічних захворювань.

♦️ Проведено робочу зустріч з директором Департаменту освіти Запорізької обласної військової адміністрації з питань налагодження сумісної роботи щодо профілактики захворювань у школярів, реалізації заходів щодо зменшення впливу факторів ризику в сфері громадського здоров’я на дитяче здоров’я, а також формування здорового освітнього середовища.

♦️ Стартувала програма по оцінці схильності до куріння серед жителів нашого міста та раннього виявлення ризику на серцево-судинні захворювання. Для розміщення в соціальних мережах підготовлено анкетування на тему куріння серед дорослих.

♦️ З метою забезпечення функцій з епідеміологічного нагляду (спостереження) за неінфекційними захворюваннями розпочинається робота по оцінці ризиків виникнення серцево-судинних захворювань серед населення з метою їх раннього виявлення шляхом анкетування. Підготовлено лекційні матеріали по профілактиці куріння, алкоголізму та наркоманії.

♦️ Також на нараді обговорили питання щодо:

– підготовки статистичних звітів за 2022 рік;

– стану вакцинації проти COVID-19, грипу, гострих респіраторних вірусних інфекцій;

– моніторингу факторів навколишнього середовища м. Запоріжжя та організації проведення досліджень;

– радіаційної безпеки Запорізької області та цілодобового дозиметричного контролю;

– дезінфекції та дератизації;

– енергозберігання та забезпечення стабільної роботи закладу у разі блекауту;

– реалізації планів на поточному робочому тижні.

Наприкінці заходу Тарасом Тищенко були надані поради та відповідні доручення з нагальних питань фахівцям Центру. Всі присутні отримали від керівника побажання мирного та плідного робочого тижня!

Працюємо далі. Вистоїмо. Переможемо. 🇺🇦

Разом до Перемоги! 🇺🇦