ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ. Розвантажувальні дні

Розвантажувальні дні зараз дуже актуальні. Після новорічних свят організму потрібен відпочинок від тяжкої їжі. На теперішній час існує багато видів розвантажувальних днів.

РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИЙ ДЕНЬ НА КЕФІРІ

Кефір сприятливо впливає на травлення, сприяє виведенню зайвої рідини, зміцнює імунітет, позбавляє токсинів. Кефірна дієта – одна з найпоширеніших завдяки своїй ефективності.
При цьому і він має протипоказання. Кефірний день не підходить людям з підвищеною кислотністю, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту та з індивідуальною непереносимістю лактози.

Так як кефір є рідиною, такі дні можна пити менше води, але не менше півтора літра. Кефіра вам знадобиться також близько 1,5 літра. Найкраще через кожні 3 години. Обов’язково звертайте увагу на термін придатності та умови зберігання продукту.

РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИЙ ДЕНЬ НА ЯБЛУКАХ

Якщо вас цікавлять розвантажувальні дні для схуднення, цей варіант дієти стане оптимальним. Яблука є багатим джерелом вітамінів та мінералів. Вони благотворно впливають на ШКТ, серце, нирки та інші органи. Яблучні розвантаження вважаються найефективнішими, але варто враховувати індивідуальні особливості організму.

Яблучна дієта протипоказана людям, які страждають на гастрит і підвищену кислотність. Заборона стосується виключно свіжих фруктів і не поширюється на очищені фрукти, запечені без цукру.

За добу можна з’їсти до 2 кілограмів свіжих яблук. Найефективніше вживати по 300 г фруктів кожні 3 години. Не варто забувати і про рідину. Не менше 2л водички.

РОЗВАНТАЖУВАЛЬНИЙ ДЕНЬ НА ГРЕЧЦІ

Серед усіх круп гречка виділяється за вмістом вітамінів, мінералів та рослинних білків. Високий вміст крохмалю дає відчуття ситості, тому крупу часто вживають під час дієт.

Головна особливість приготування гречки для розвантажувального дня її не можна варити. Крупу заливають на ніч окропом у співвідношенні 1:3. Ніяких приправ, олії та солі додавати не можна. На день готують 250-400 г гречки, яку розбивають на 5 прийомів їжі через рівні проміжки часу. Не забувайте про воду.