До вашої уваги 16-й випуск дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти»

🔺 За тиждень із 6 по 12 січня цього року через тяжкий перебіг COVID-19 було госпіталізовано на 50,4 % більше людей, ніж за тиждень перед тим. Причому кількість зареєстрованих випадків не збільшилась.

А от субваріанта ХВВ.1.5 збудника COVID-19 в Україні станом на початок січня не виявлено.

🟩 Стабільність гібридного імунітету проти COVID-19, що зумовлений варіантом вірусу BA.5, становить щонайменше 8 місяців – результати дослідження.

У рубриці «Компетентно» – прогноз на початок року щодо ситуації з коронавірусом у США від доктора медичних наук, директора Навчального центру з вакцин та лікаря відділення інфекційних захворювань дитячої лікарні Філадельфії Пола Оффіта.

Про це і не тільки – у новому випуску дайджесту «COVID-19. Цифри і факти», підготовленому у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України.

#stopcovidtogether

Усі випуски дайджесту тут: https://www.phc.org.ua/promociya-zdorovya/daydzhest-pro-covid-19-cifri-i-fakti?fbclid=IwAR2ywHDmbyiv79C01YvyN8eHbYHDGfnfmlVswiX7nA041DcSO4u_b1jeu90

Джерело – щотижневий дайджест новин «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України.

Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей