НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ВІДДІЛІВ

Під головуванням Тараса Тищенка – генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України відбулась нарада з керівниками відділів установи та завідувачами лабораторій.

Під час заходу присутніми фахівцями були озвучені результати роботи закладу на минулому тижні. Особлива увага приділялась напрямків інфекційним та неінфекційним захворюванням в Запорізькому регіоні, здоровому способу життя, стану вакцинації в Запорізькій області та Всесвітньому тижню обізнаності про рак шийки матки.

Обговорені питання щодо акредитацій лабораторій, результатів досліджень питної води та повітря, фінансово-господарської діяльності, економічного використання електроенергії, організаційних питань та посиленню спроможності закладу, у разі необхідності, реагування на загрози різного характеру.

Захід відбувся попри відсутності електрики.

“Ми Команда, наші зусилля та чітка спільна робота усіх працівників закладу – це єдиний спосіб збереження контрольованої ситуації, щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в умовах воєнного стану,” – наголосив Тарас Тищенко.

Наприкінці наради керівник надав відповідні доручення та побажав мирного та плідного робочого тижня.

Працюємо далі.

Разом ми Вистоїмо та Переможемо!