ПРИЙНЯТО УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА ЗМІЦНЕННЯ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

В умовах військової агресії РФ проти України спостерігається тенденція до погіршення стану психічного здоров’я серед різних груп населення.

Українські військовослужбовці, що отримали бойовий досвід, можуть мати глибокі реакції на бойові дії, які порушують їх психологічне здоров’я.

У багатьох військовослужбовців після першого перебування в зоні бойових дій спостерігаються симптоми депресії, тривоги або гострої реакції на бойовий стрес або бойову травму, депресивні реакції, генералізований тривожний розлад.

✍️ За ініціативою генерального директора Тараса Тищенка, рамках співробітництва з питань охорони психічного здоров’я населення, фахівцями відділу епідеміологічного нагляду та профілактики неінфекційних захворювань Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», сьогодні , 25 січня 2023 року було прийнято участь у програмі психологічної реабілітації та зміцнення психічного здоров’я для військовослужбовців на базі КНП «Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги».

📌 В ході спільної роботи проведено групове заняття з психоосвіти для військовослужбовців, під час якого в формі діалогу були обговорені питання щодо основних принципів здорового способу життя, необхідності виконання фізичних вправ, шкідливого впливу на організм людини тютюнокуріння, вживання алкоголю та наркотичних засобів, основних принципів профілактики інфекційних хвороб, в тому числі в польових умовах.

Дякуємо за співпрацю нашим партнерам з КНП «Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги»! 🤝

Разом крокуємо до Перемоги! 🇺🇦