Круглий стіл з нагоди Міжнародного дня стоматолога

Сьогодні, 9 лютого, у всьому світі відзначається Міжнародний день стоматолога – професійне свято зубних лікарів та стоматологів. Це свято всіх майстрів зубної справи.

Саме в цей день генеральний директор Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Тарас Тищенко разом зі своїм заступником з дослідження біологічних факторів Олександром Мащаком завітали до однієї з найсучасніших приватних стоматологічних клінік міста Запоріжжя.

За мету мали підвищення обізнаності населення Запорізького краю про хвороби зубів, такі як карієс, пульпіт або періодонтит та інші, а також не легку роботу стоматологів під час війни. Привернути увагу людей на причини виникнення хвороб, лікування та методи профілактики, адже невеликі пошкодження зубів, вчасно помічені лікарем, легко виправити і цим запобігти подальшому їх руйнуванню.

Під час круглого столу учасники обговорили з компетентними лікарями -стоматологами ранню діагностику та сучасні методи лікування хвороб зубів у дорослих та дітей, якісну гігієну ротової порожнини, дезінфекцію стоматологічного інструменту, окремо звернули особисту увагу на надання стоматологічної допомоги військовослужбовцям.

“Проблематика інфекційного контролю в закладах стоматологічної профілактики в умовах воєнного часу наразі є актуальним питанням”, – зазначив у своєї промові Олександр Мащак.

Директор приватного стоматологічного закладу – Олена Бикова розповіла: ”Наша клініка – це місце спокою та комфорту. Адже відвідуючи стоматолога людина відчуває страх та великий стрес. Тому основна місія нашої клініки зробити лікування зубів легким та безболісним. Наша філософія – надати пацієнтові адекватну допомогу: якісну, своєчасну, у необхідному обсязі – не більше і не менше. Перш за все ми навчаємо пацієнтів правильному догляду за ротовою порожниною і наполягаємо на своєчасному зверненню до стоматолога при перших симптомах, а також відвідування стоматолога з профілактичною метою. У світі гігієна порожнини рота одна із найважливіших ознак соціально успішного і культурної людини. Отримати красиву, здорову усмішку дуже легко – просто ставтеся серйозно до свого здоров’я!”

Далі, присутні під час екскурсії клінікою ознайомилися з її роботою та за традицією зробили колективне фото.🤝

Одже, білосніжна усмішка, здорові зуби і ясна, свіжий подих – це ознаки не тільки гарного здоров’я порожнини рота, але і загального стану вашого організму.

Бережіть своє здоров’я і пам’ятайте: краще запобігти захворюванню, ніж його лікувати!