НАЙСУЧАСНІШЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ САНІТАРНО-ГІГІЄНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРІЇ

В рамках бюджетної програми «Громадське здоров’я та заходи боротьби з епідеміями» санітарно-гігієнічна лабораторія Державної установи «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» отримала найсучасніше обладнання Систему для газової хроматографії TRACE 1610 з багатофункціональною системою введення зразків TriPlus RSH SMART, Систему випарювання зразків Multivap 10  та  вакуумним маніфольдом ECUCTVAC6.

Система для газової хроматографії TRACE 1610 – це високоточне обладнання для введення складних сумішей окремих сполук та якісної ідентифікації, а також точної прецизійної кількісної оцінки окремих сполук, присутніх у зразку. Система призначена для оптимізації можливостей розділення і виявлення сполук за рахунок забезпечення високопродуктивних аналітичних можливостей для повсякденних досліджень.

Система призначена для вимірювання побічних продуктів хлорування та хлорорганічних пестицидів у питній воді (хлороформ, дибромхлорметан, тригалогенметани, 1,2дихлоретан, тетрахлоретилен, тетрахлорвуглець, хлорорганічні пестициди та ін.).

Наразі в санітарно-гігієнічній лабораторії проводиться освоєння нового приладу та методик виконання вимірювань.

Завдяки новому обладнанню незабаром лабораторія зможе проводити  дослідження 10 найменувань летючих хлорорганічних сполук та 20 показників хлорорганічних пестицидів, після  проведення комплексу робіт з питань технічної компетентності лабораторії.

Модернізація оснащення лабораторії, сучасні методи досліджень безумовно гарантують отримання достовірних результатів досліджень відповідно до міжнародних вимог.

Лікарі та лаборанти санітарно-гігієнічної лабораторії Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України пишаються та висловлюють подяку Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України та генеральному директору Тарасу Тищенку за значну інвестицію.

Працюємо далі. Вистоїмо.

Спільними зусиллями до Перемоги!