ДО ВАШОЇ – 21-УВАГИ ВИПУСК ДАЙДЖЕСТУ НОВИН «COVID-19. Цифри і факти»

ЧИ НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ СЕРЦЯ ІНФЕКЦІЯ COVID-19?

Зауважимо, минулого тижня знову почастішали випадки захворювання на COVID-19, зокрема й серед дітей. Зросла кількість госпіталізацій і летальних випадків…

Знизити ризики важкого перебігу та небажаних наслідків допомагає вакцинація, особливо важлива для тих, хто в групі ризику, як от люди, старші за 60 років. Дізнатись адресу найближчого пункту вакцинації можна у сімейного лікаря або за номером контакт-центру МОЗ України:

0 800 60 20 19.

До пріоритетних груп, яким необхідна вакцинація проти COVID-19, належать і особи, які перебувають на діалізі – наголошує Американська асоціація нефрології. Вакцинуватись корисно також тим людям, які часто з ними контактують: членам сімей, перевізникам та медперсоналу діалізних центрів.

Також дослідження Американської кардіологічної асоціації показало, що люди, які перехворіли на COVID-19, мають більший ризик розвитку низки серцево-судинних патологічних станів порівняно з тими, хто не хворів.

Дайджест «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України, розміщений на веб-сайті Центру громадського здоров’я: https://www.phc.org.ua/…/daydzhest-pro-covid-19-cifri-i…

#Поліпшенняохорониздоровянаслужбіулюдей

#Міністерство охорони здоров’я України

#WorldBankUkraine

#ІринаМикичак

#ФедірЛапій

#ЦентргромадськогоздоровяУкраїни