МЕДПРАЦІВНИКИ МОБІЛЬНИХ БРИГАД РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ З ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19

На базі Державної установи “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” сьогодні, 22 лютого 2023 року розпочався дводенний Тренінг № 1 — очне навчання медичних працівників мобільних бригад та пунктів щеплень з вакцинації від COVID-19 закладів охорони здоров’я у Запорізькій області.
Тренінговий курс здійснюється під керівництвом генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Тараса Тищенко спільно з Департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної воєнної адміністрації.
✅ Відкрив навчальний тренінг вітальною промовою генеральний директор Державної установи “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” Тарас Тищенко.
🎯 Мета заходу — забезпечити належну підготовку медичних працівників пунктів щеплень та мобільних бригад до якісного та доступного проведення вакцинальної кампанії від COVID-19 у Запорізькій області.
В навчанні приймають участь більш ніж 50 лікарів та середніх медичних працівників Запорізьких центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Запоріжжя.
⚡️ У межах тренінгу медичні працівники удосконалять знання щодо використовування вакцин проти COVID-19 та проведення імунізації в різних умовах.
Навчаємось і працюємо разом. 🤝
Разом до Перемоги. 🇺🇦