МЕДПРАЦІВНИКИ МОБІЛЬНИХ БРИГАД УДОСКОНАЛИЛИ ЗНАННЯ НА ТРЕНІНГУ №1 (день другий)

Сьогодні закінчився дводенний Тренінг № 1 (день другий) — очне навчання медичних працівників мобільних бригад та пунктів щеплень з вакцинації від COVID-19 закладів охорони здоров’я у Запорізькій області на базі Державної установи “Запорізький ОЦКПХ МОЗ України” врученням сертифікатів.

Під керівництвом генерального директора Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Тараса Тищенка спільно з Департаментом охорони здоров’я Запорізької обласної воєнної адміністрації відбувся Тренінговий курс.

В навчанні брали участь лікарі та середні медичні працівники Запорізьких центрів первинної медико-санітарної допомоги міста Запоріжжя та міста Вільнянськ.

👍 Курсанти здобули найефективніші методи навчання в теорії та практичних навичках щодо забезпечення належної підготовки медичних працівників пунктів щеплень та мобільних бригад до якісного та доступного проведення вакцинальної кампанії від COVID-19 у Запорізькій області.

Наприкінці заходу усі учасники, після успішного навчання та його закінчення, отримали кваліфікаційні сертифікати. Вітаємо ! 🤝📃

Чи є у нас нові плани на майбутнє? 🤫 Так, є: Тренінг №2 з 28 лютого 2023 року по 01 березня 2023 року!

До нової зустрічі, шановні медпрацівники мобільних бригад!👩‍⚕️

Навчаємось і працюємо разом.

Разом до Перемоги! 🇺🇦